לוגו טבעונות בחזית

בזכותכם, אף חייל טבעוני או צמחוני לא יישאר רעב

׳טבעונות בחזית׳ - מתגייסים למען החיילים

*הגיוס לפרויקט הסתיים - תודה רבה לכל התומכים שלנו*

תרמו עכשיו

516,559

גויסו ע"י 2,636 תומכים

86% מיעד של ₪600,000

יחד, נצליח להגיע לכולם

בזכות התרומות שלכם,  הפודטראק הטבעוני שלנו יגיע לכל חייל שנלחם למענינו. יחד עם מסעדת J17 אנחנו כבר בדרכים ומאכילים מאות חיילים בכל רחבי הארץ. על מנת שנוכל להמשיך בשליחות הזאת, אנו זקוקים לכם שתמשיכו לתרום למען החיילים שלנו.

כאמור, גם היום לאחר כשלושה חודשים אנו עדיין חוויים ימים מאוד קשים וברור שאנו עומדים מול מערכה ממושכת שאיש אינו יודע מתי תסתיים.

מאות אלפי מילואימניקים עדיין מגוייסים ללחימה, ביניהם עשרות אלפי חיילים וחיילות טבעונים וצמחונים, במילואים ובסדיר, רבים מהם מוצבים בדרום הארץ ובצפונה. הצבא פשוט לא ערוך להתמודד עם כמויות המזון הנדרשות למספר רב כל כך של חיילים לתקופה כה ארוכה. כבר עכשיו פונים אלינו אלפי חיילים, המבקשים שנשלח להם מזון מתאים, ללא רכיבים מהחי.

נענינו לאתגר העצום ותוך ימים בודדים הצלחנו להרים מערך לוגיסטי מיוחד יחד עם אחים לאוכל, מתנדבים בכל רחבי הארץ, המטה לקידום טבעונות בצה״ל, מסעדות, חברות התורמות חומרי גלם ומזון ועוד…

המערך פועל 24/7 במטרה לתת מענה מספק לכל חייל וחיילת שצריכים אותנו, וכבר עכשיו אנחנו מצליחים לספק אלפי ארוחות בכל יום, אך זה לא מספיק!

כידוע הצבא צועד על קיבתו והחיילים הגיבורים שלנו לא צריכים להתמודד עם היעדר תזונה מתאימה, יש להם משימה חשובה יותר להתרכז בה, וכאן אתם נכנסים לתמונה:

בתרומה של 120 ש"ח בלבד אתם יכולים להעניק לחייל.ת שלנו מנה טבעונית, חמה ואיכותית שתגיע עד אליו.ה יום יום, למשך חודש לחימה!

זה הזמן להראות אחדות. כשאנחנו מאוחדים מי יכול עלינו?
הצטרפו אלינו, ובזכותכם אף חייל טבעוני או צמחוני לא יישאר רעב.
עם ישראל חי! 🇮🇱

*עמותת ויגן פרנדלי הינה עמותה רשומה מספר 580563336‎‎. כל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46

בחרו סכום לתרומה

חיוכים והודעות
שחודרים לנו אל הלב,
תמכו בנו
כדי שנוכל להמשיך

חיוכים והודעות שחודרים לנו אל הלב,
תמכו בנו כדי שנוכל להמשיך

תרמו עכשיו